O NAS
Cogik Sp. z o.o.

COGIK Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca z sukcesem w branży budowlanej od 1993 roku.

Zatrudniamy inżynierów z branży budowlanej, tworząc zespół kompetentnych, uczciwych i odpowiedzialnie wykonujących swoje zadania profesjonalistów. Inwestycje budowlane realizujemy w oparciu o system spółek celowych tworzonych na potrzeby poszczególnych projektów, w których głównym udziałowcem jest COGIK Sp. z o.o.

Wykwalifikowana
kadra
specjalistów

Wysokokwalifikowana kadra inżynieryjno – techniczna, pozwala nam również świadczyć usługi  w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych na zasadzie inwestora zastępczego.

Jesteśmy właścicielem kilku nieruchomości – między innymi dwóch terenów inwestycyjnych w Polanicy Zdrój, z których jeden jest obecnie przygotowywany do realizacji w ramach utworzonej spółki celowej; biura w centrum Warszawy o powierzchni 320m2 oraz kilku innych nieruchomości na terenie Warszawy.

Nasza misja

Celem, który przyświeca nam podczas projektowania i realizacji wszystkich inwestycji, jest tworzenie luksusowych, kameralnych budynków, wyróżniających się na rynku mnogością walorów, ciekawymi – modnymi lokalizacjami i dostępnymi na każdą kieszeń cenami.

Zdajemy sobie sprawę, że współpraca z Klientem rozpoczyna się na etapie wyboru inwestycji i wcale nie kończy w momencie jej oddania. Dbając o nienaganną jakość współpracy z Wami oraz Wasz komfort, zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji oraz po jej zakończeniu.

Zapraszamy
do kontaktu

COGIK Sp. z o.o.
04-082 Warszawa
ul. Krypska 17 lokal 12

NIP: 526 020 92 19
KRS: 0000127275

tel: 22 824 43 33

Pracujemy w godzinach
8.00 – 16.00